Přeskočit na obsah stránky

Flexibilní pracovní doba
dle domluvy
Po – So

Autoservis

Vyměnte u nás olej a filtr a máte přezuti zdárma. 

Autoservis Čebín u Tišnova

Běžná údržba:

Provádíme výměny všech provozních kapalin a filtrů dané výrobcem, používáme kvalitní oleje např.: Castrol, Mobil 1

Diagnostika vozidel:

V dnešní moderní době je diagnostika téměř nezbytným nástrojem k odhalení, opravení a vymazání závad na vozidle.
Pomocí diagnostického přístroje můžeme dále i sledovat správnost funkcí ve vozidle.

Mechanické opravy:

Provádíme veškeré mechanické opravy na vozidle počínaje podvozkem(čepy, ramena, tlumiče a další.), spojkou, motorem, převodovkoy, výfukem a dalšími částmi vozidla

Klempířské a svářecké práce:

Provádíme kompletní autoklempířské práce, výměny dílů, vyvařování. Sváříme, vytahujeme, rovnáme a brousíme tak, že rychle zapomenete že Vaše auto někdy nevypadalo jako nové.

Lakýrnické práce:

Provádíme drobné opravy laku, i přelakování celých dílů

Ochranné nástřiky spodku a dutin:

Provedeme kompletní ošetření podvozku, karoserie a dutin Vašeho vozidla ochranným nástřikem. Ochranné nástřiky spodků provádíme u osobních, dodávkových, lehkých užitkových a nákladních automobilů. Před aplikací je vhodné navštívit s autem myčku a nechat umýt karoserii včetně podvozku. Následně provedeme odborné očištění podvozku a spodní části karoserie tlakovou vodou a podvozek ručně dočistíme. Po umytí naneseme na suchý povrch spodní části vozidla vrstvu ochranného přípravku. Nástřik provádíme ve více vrstvách, záleží na individuálním požadavku zákazníka. Po aplikace je nutné, aby nástřik řádně zaschl a byla tak zajištěna jeho dostatečná životnost. Tento postup Vám zajistí optimální a dlouhodobou ochranu podvozku a karoserie Vašeho automobilu.

STK + měření emisí:

Provádíme kontrolu a přípravu a samotnou pravidelnou technickou kontrolu vozidel.

Výměna autoskel:

Provádíme demontáž, montáž a prodej čelních, bočních a vyhřívaných skel na osobní, dodávková a nákladní vozidla. Opravy, prodej a montáže autoskla originální kvality.

Geometrie náprav:

Jde o seřízení náklonu kol, které je nutné k tomu aby se pneumatiky rovnoměrně sjížděly po všech jejich stranách a zachovala se požadovaná stabilita automobilu. Geometrie kol je velmi důležitá. Její stav se zásadně promítá do jízdních vlastností vašeho vozu. Měření provádíme laserem.

Klimatizace:

Provádíme kompletní údržbu(plnění, čištění, desinfekce, opravy) klimatizací ve vozidle.
Dále jsme vybaveni UV lampou pro hledání úniků klimatizace. Hledání úniku klimatizace se provádí pomocí speciálního barviva, které se plničkou klimatizace aplikuje do systému a pomocí UV lampy a UV brýlí se hledají úniky v systému klimatizace.

Tažná zařízení:

Nevíte si rady s výběrem tažného zařízení? Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného typu tažného zařízení včetně  elektroinstalace. Nabízíme širokou škálu závěsů na osobní, dodávková i nákladní vozidla jak od tuzemských tak renomovaných zahraničních výrobců. Montáže tažných zařízení mohou provádět pouze odborné servisy certifikované pro montáž tažných zařízení. Takový servis vždy potvrdí provedenou montáž do záručního a typového listu tažného zařízení, který obdrží majitel vozu. Tažné zařízení je bezpečnostní díl, proto nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených výrobců. Výhodou pro Vás je přesná montáž na připravené úchytné body na karoserii a dlouhá životnost. Po montáži tažného zařízení od nás získáte potvrzení, se kterým pouze navštívíte příslušný městský úřad a tažné zařízení Vám bude do TP dopsáno. V případě zájmu za Vás zajistíme zapsání tažného zařízení do TP.

 

Diagnostika     Autoservis

Máte-li nějaký dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat pomocí emailu, telefonicky nebo kontaktního on-line formuláře.

Kontakt

ALTERNATIVA QUATRO

Čebín 501, 664 23 Čebín
IČO: 63470357,
DIČ: CZ63470357

Tel. 1: +420 602 754 517
Tel. 2: +420 776 438 420

E-mail: alternativa(zavináč)volny.cz

Kontaktní on-line formulář

Mapa

Zobrazit podrobnou mapu

Otevírací doba

Po: 8:00 - 16:00
Út: 8:00 - 16:00
St: 8:00 - 16:00
Čt: 8:00 - 16:00
Pá: 8:00 - 16:00
So: 9:00 - 12:00

V případě potřeby dle individuální domluvy.